Магазин
Головна  ■    Магазин   ■    Аналогове телебачення   ■   

GPON-термінал Picotel PU-X911

GPON-термінал Picotel PU-X911

1199 грн

    Опис

    Опис

    У модель вбудовані 2 пристрої - GPON-термінал та ТВ-приймач оптичного сигналу. Таким чином, Picotel PU-X911 – ідеальне рішення для нового підключення за технологією GPON разом із кабельним телебаченням.

    Для підключення комп'ютера або маршрутизатора є гігабітний порт Ethernet, а для підключення телевізора є RF-роз'єм.

    Невеликі розміри та строгий дизайн дозволять легко додати Picotel PU-X911 у будь-який інтер'єр.

    Характеристики: 
    Чіпсет: Cdata F501
    Підтримка VLAN
    Наявність Web інтерфейсу
    Споживана потужність PU-X911 – 3 Вт
    Робочий діапазон блоку живлення - 110-240
    Інтерфейси: 
    LAN: 1 x RJ45 for 10/100/1000/Gigabits BaseT
    WAN: 1 х SC/APC
    х RF-порт (телевізійний)
    Комплектація: 
    Термінал PU-X911
    Блок живлення
    Інше: 
    Гарантія 1 рік