048 730 53 30ул. Б. Арнаутская, 2а
 • 093 730 53 00
 • 098 730 53 00
 • 050 730 53 00

Telegram канал

Послуга «Wi-Fi»

ДОДАТОК № 1W-F
до Публічного договору
про надання телекомунікаційних послуг

Послуга «Wi-Fi»

Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство «ТЕНЕТ», надалі ОПЕРАТОР, в особі Генерального директора Єлісєєва О.В., що діє на підставі Статуту, публікує цей додаток, що є невід'ємною частиною Публічного договору про надання телекомунікаційних послуг, надалі – Додаток, про нижченаведене:


Основні терміни:
Wi-Fi – стандарт на обладнання для широкосмугового радіозв'язку, призначеного для організації локальних безпроводових мереж Wireless LAN. Дану технологію підтримують більшість сучасних мобільних і кишенькових персональних комп'ютерів, а також інші пристрої, які оснащені відповідним адаптером.
Абонентськими терміналами в цьому випадку є різні пристрої (а саме: ноутбук, КПК, телефон та інші) з підтримкою безпровідної технології Wi-Fi.
Хот-спот – це певне місце, на території якого можливий впевнений прийом Wi-Fi - сигналу, доступного для суспільного використання (платного або безкоштовного) абонентськими терміналами.


1. Предмет Додатку:
1.1. З моменту підключення ОПЕРАТОР надає АБОНЕНТОВІ (тільки фізичній особі) доступ до мережі Інтернет з використанням з'єднання за технологією Wi-Fi із швидкістю передачі даних між АБОНЕНТОМ і ОПЕРАТОРОМ згідно обраного АБОНЕНТОМ цінового (тарифного) пакету.
1.2. ОПЕРАТОР забезпечує АБОНЕНТОВІ підключення і доступ до мережі Інтернет в хот-спотах або в інших місцях, у разі використання додаткового обладнання, яке має відповідні сертифікати та змонтоване співробітниками ОПЕРАТОРА.


2. Ціна і порядок розрахунків:
2.1. Послуги, які надає ОПЕРАТОР, оплачуються відповідно до прейскуранта абонентських тарифів та згідно вибраного цінового (тарифного) пакету.
2.2. Вартість підключення до послуги визначається окремо в кожному випадку. Проведення «прихованих» робіт і перестановку меблів АБОНЕНТА ОПЕРАТОР не здійснює.
2.3. У разі необхідності АБОНЕНТ купує обладнання, перелік якого надається ОПЕРАТОРУ за результатами технічної можливості.


3. Права та обов'язки сторін:
3.1. Обов'язки ОПЕРАТОРА:

 • — ОПЕРАТОР зобов'язується забезпечувати безперебійне і якісне надання послуги Wi-Fi в хот-спотах, організованих фахівцями ОПЕРАТОРА в зоні прямої видимості, за умови відсутності зовнішніх перешкод.
 • — Надавати АБОНЕНТОВІ інформацію про місця розташування хот-спотів загального користування на сайті ОПЕРАТОРА.

3.2. Обов'язки АБОНЕНТА:

 • — АБОНЕНТ зобов'язаний своєчасно вносити плату за користування послугою Wi-Fi згідно з Договором про надання телекомунікаційних послуг відповідно до прейскуранта абонентських тарифів на послуги зв'язку Інтернет на підставі виставленого рахунку;
 • — АБОНЕНТ зобов'язується надати, на момент підключення технічними фахівцями ОПЕРАТОРА, справний комп'ютер з встановленою в ньому мережевою картою (ehternet-адаптера) і в подальшому використовувати сертифіковане обладнання і програмне забезпечення;
 • — АБОНЕНТ зобов'язується не допускати використання мережі ОПЕРАТОРА Wi-Fi з метою, яка суперечить інтересам безпеки держави, порушує громадський порядок, робить замах на честь і гідність громадян і ділову репутацію юридичних осіб;
 • — АБОНЕНТ забезпечує доступ технічним спеціалістам ОПЕРАТОРА до технічних приміщень (дах, горище, підвал, комунікаційні шахти, шафи і т.п.), необхідних для виконання робіт (у разі стаціонарного підключення ЗАМОЧНИКА ).

3.3. АБОНЕНТ має право:

 • — Отримувати доступ до свого Особового Рахунку на сайті ОПЕРАТОРА.
 • — Відмовитися від надання телекомунікаційних послуг в порядку, встановленому Договором.

4. Відповідальність сторін:
4.1. Відповідальність ОПЕРАТОРА:

 • — ОПЕРАТОР відповідає за якісне отримання телекомунікаційних послуг та несе відповідальність згідно до чинного законодавства України.
 • — ОПЕРАТОР не несе відповідальності за рівень і потужність сигналу WI-FI на клієнтському обладнанні АБОНЕНТА, які можуть змінюватися залежно від використовуваного устаткування або стану навколишнього середовища.

4.2. Відповідальність АБОНЕНТА:

 • — АБОНЕНТ приймає на себе всю відповідальність за неналежне виконання п. 3.2. цього додатку, а також за неналежну підготовку обладнання АБОНЕНТА для підключення до мережі Інтернет з використанням з'єднання за технологією Wi-Fi. АБОНЕНТ зобов'язується відшкодувати всі витрати, які поніс ОПЕРАТОР, у разі невиконання цих зобов'язань.

Задать вопрос по E-mail

Поля, отмеченные *, обязательны для заполнения.

Контактная информация
Лицевой счет №
Сообщение
Максимальный размер файла 2 МБ. Форматы: doc docx pdf odt txt rtf png jpg bmp xls zip