048 730 53 30ул. Б. Арнаутская, 2а
 • 093 730 53 00
 • 098 730 53 00
 • 050 730 53 00

Telegram канал

Послуга «WI-FI@ZONE»

ДОДАТОК № 1W-F/Z
до Публічного договору
про надання телекомунікаційних послуг

Послуга «WI-FI@ZONE»

Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство «ТЕНЕТ», надалі ОПЕРАТОР, в особі Генерального директора Єлісєєва О.В., що діє на підставі Статуту, публікує цей додаток, що є невід'ємною частиною Публічного договору про надання телекомунікаційних послуг, надалі – Додаток, про нижченаведене:


Основні терміни:
Wi-Fi – стандарт на обладнання для широкосмугового радіозв'язку, призначеного для організації локальних безпровідних мереж Wireless LAN. Дану технологію підтримують більшість сучасних мобільних і кишенькових персональних комп'ютерів, а також інші пристрої, які оснащені відповідним адаптером.
WI-FI@ZONE – це організація доступу в мережу Інтернет за безпровідною технологією Wi-Fi на базі якого-небудь закладу, який у такому разі прийнято називати «хот-спот».


1. Предмет Додатку:
1.1. З моменту підключення, ОПЕРАТОР надає АБОНЕНТОВІ доступ до мережі Інтернет з використанням з'єднання за технологією Wi-Fi із швидкістю передачі даних між АБОНЕНТОМ і ОПЕРАТОРОМ згідно вибраного АБОНЕНТОМ цінового пакету.
1.2. Доступ до мережі Інтернет здійснюється з автоматичною переадресацією на сторінку авторизації сервера ОПЕРАТОРА.


2. Ціна і порядок розрахунків:
2.1. АБОНЕНТ своєчасно (до 20-ого числа поточного місяця) оплачує послуги WI-FI@ZONE згідно авансової системи оплати, при цьому з тарифами ознайомлений і оплату гарантує.
2.2. ОПЕРАТОР починає виставляти рахунки абонентської оплати з дати активації послуги WI-FI@ZONE АБОНЕНТОМ, а саме з моменту початку надання ОПЕРАТОРОМ послуг Wi-Fi.


3. Права та обов'язки сторін:
3.1. Обов'язки ОПЕРАТОРА:

 • — ОПЕРАТОР зобов'язується забезпечувати безперебійне і якісне надання послуги Wi-Fi в хот-спотах, організованих фахівцями ОПЕРАТОРА.
 • — Співробітники ОПЕРАТОРА, які прибули для проведення робіт з настройки або ремонту обладнання, розміщеного на території хот-спота і забезпечує працездатність Wi-Fi зони, зобов'язані пред'явити посвідчення працівника ОПЕРАТОРА.
 • — Усувати пошкодження зв'язку за письмовою заявою АБОНЕНТА.

3.2. Обов'язки АБОНЕНТА:

 • — АБОНЕНТ оплачує підключення (реєстрацію) до мережі Інтернет згідно абонентських тарифів ОПЕРАТОРА на підставі виставленого рахунку.
 • — АБОНЕНТ зобов'язується надати вільний допуск співробітників ОПЕРАТОРА до обладнання, що знаходиться в Wi-Fi зоні, а також не перешкоджати виконанню робіт, пов'язаних з підключенням або проведенню ремонтних робіт.
 • — АБОНЕНТ зобов'язується не допускати третіх осіб до обладнання, встановленого фахівцями ОПЕРАТОРА в Wi-Fi зоні ОПЕРАТОРА.
 • — АБОНЕНТ зобов'язується не допускати використання мережі ОПЕРАТОРА Wi-Fi з метою, яка суперечить інтересам безпеки держави, порушує громадський порядок, робить замах на честь і гідність громадян і ділову репутацію юридичних осіб.

4. Відповідальність сторін:
4.1. Відповідальність ОПЕРАТОРА:

 • — ОПЕРАТОР несе відповідальність згідно до чинного законодавства України.

4.2. Відповідальність АБОНЕНТА:

 • — АБОНЕНТ приймає на себе всю відповідальність за збереження лінійних комунікацій і устаткування ОПЕРАТОРА, розташованого на території АБОНЕНТА. АБОНЕНТ зобов'язується відшкодувати всі витрати, які зазнав ОПЕРАТОР у разі невиконання цього зобов'язання.

5. Умови обслуговування:
5.1. У разі утворення негативного балансу на особовому рахунку АБОНЕНТА, ОПЕРАТОР тимчасово припиняє надання послуг з доступу в мережу Інтернет. При цьому оплата послуги Wi-Fi у вигляді абонентської оплати здійснюється АБОНЕНТОМ незалежно від того, користувався АБОНЕНТ послугою ОПЕРАТОРА Wi-Fi за розрахунковий період чи ні.
5.2. Повторне включення АБОНЕНТА проводиться після погашення існуючої заборгованості.
5.2. ОПЕРАТОР зберігає за собою право припинити дію Договору у разі порушення АБОНЕНТОМ договірних зобов'язань, передбачених п. 5.1 даного Додатку.

Задать вопрос по E-mail

Поля, отмеченные *, обязательны для заполнения.

Контактная информация
Лицевой счет №
Сообщение
Максимальный размер файла 2 МБ. Форматы: doc docx pdf odt txt rtf png jpg bmp xls zip