Забронювати міський номер
Головна  ■   

Забронювати міський номер

Забронювати власний
преміумний номер

Оберіть телефонний номер преміум-класу з пам’ятною датою або важливим для Вас числом, для особистого користування або в якості оригінального подарунка.

Можемо допомогти вибрати за вас

Телефонний номер преміум-класу – це зручна і красива комбінація цифр, яку ви можете обрати згідно власних потреб. “Срібний”, “Золотий” та “Платиновий” номер вигідно виглядатиме на візитівці і підкреслить індивідуальність та високий статус власника. І найголовніше — телефонний номер Преміум-класу простіше запам’ятовується, що дозволить Вашим партнерам або клієнтам легко виділити Вас серед інших. 

Такий номер буде легко вивчити навіть дитині, він справляє гарне враження, може містити важливу для вас інформацію, і буде елегантним та пам’ятним подарунком для близької людини

Золоті номери

100

грн

Номер за вибором

 

200

грн

Бронзові номери

 

300

грн

Срібні номери

 

500

грн

Золоті номери

 

1000

грн

Платинові номери

 

Популярні Запитання

Вашi найчастіші запитання у пошуку розділу сайта - Підтримка

Як підключити телефонний номер?

Юридичним особам необхідно заповнити заявку.
Фізичні особи можуть самостійно додати міський номер. Для цього:

авторизуйтеся в "Особистому кабінеті", вказавши в полі "Логін" - номер Особового Рахунку, а в полі "Пароль" - пароль адміністратора;
для замовлення послуги на Особовому Рахунку мають бути кошти у розмірі суми вартості підключення та вартості обраного тарифного плану; натисніть на кнопку "Додати послугу" і виберіть "Підключення телефонного номера"; виберіть "Тип телефону: міський номер"; у формі, що з'явилася, вкажіть адресу підключення телефону в м. Одеса, позначте пункт "Підтверджую заявку на підключення телефону" і натисніть кнопку Далі; ознайомтеся з текстами "Договору" та "Додатками" до нього, позначте пункт "Я ознайомився з договором і згоден з умовами" і натисніть кнопку "Далі"; перевірте правильність адреси, виберіть один із п'яти запропонованих номерів та натисніть кнопку "Далі"; вкажіть свій e-mail для отримання реєстраційних даних; натисніть кнопку "Підтвердити замовлення".
Як додати внутрішньомережевий номер у тарифний пакет для Дому?

Внутрішньомережевий номер надається безкоштовно.
Для його додавання необхідно:

авторизуватися в "Особистому кабінеті", вказавши в полі Логін — номер Особового Рахунку, а в полі Пароль — пароль адміністратора; у статистиці користувача клікнути по лінії, для якої хочете додати номер внутрішньої мережі; у меню "Послуга телефонії" клацнути на кнопку "Додати телефон"; уважно ознайомитися з пропонованими "Умовами угоди", зазначити пункт "Я погоджуюся з умовами", після чого натиснути кнопку "Далі"; натиснути кнопку "Активувати внутрішньомережевий номер".

Ви отримаєте новий номер телефону. Пароль для керування номером буде збігатися з паролем для підключення до Інтернету.
Чи можна встановити SIP-телефон на мобільний телефон або iPad?
Так. Це можна зробити на багатьох сучасних мобільних пристроях - смартфонах, планшетах, нетбуках і так далі. Багато з них продається з уже встановленими SIP-програмами. Для інших випадків існують сторонні програми, у тому числі безкоштовні. Один із популярних SIP-клієнтів – Zoiper – підтримує, зокрема, Windows, Android і iOS.
Як перевести дзвінок на іншу лінію багатоканального SIP-телефону?
Якщо на Вашому міському телефонному номері підключено дві і більше ліній, то для переведення вхідного дзвінка з однієї лінії на іншу потрібно двічі натиснути кнопку «#» на телефоні. Потім ви почуєте гудок. Після цього наберіть номер лінії, на яку Ви переводите дзвінок.
Комбінація: "## - гудок - 990ххххх".

Коли Ви почуєте звичайний дзвінок до абонента, дзвінок буде успішно переадресований на іншу лінію. Тепер Ви можете покласти трубку на важіль або дочекатися відповіді абонента на другій лінії, повідомити про переведення дзвінка і вже після цього покласти трубку.
Як дзвонити на одеські міські номери?
Так само, як зі звичайного телефону. Номер потрібно набирати у звичному 6 або 7-значному форматі, наприклад, 7305330. Ніяких додаткових кодів не потрібно.