Забронювати міський номер
Головна  ■   

Забронювати міський номер

Забронювати власний
преміумний номер

Оберіть телефонний номер преміум-класу з пам’ятною датою або важливим для Вас числом, для особистого користування або в якості оригінального подарунка.

Можемо допомогти вибрати за вас

Телефонний номер преміум-класу – це зручна і красива комбінація цифр, яку ви можете обрати згідно власних потреб. “Срібний”, “Золотий” та “Платиновий” номер вигідно виглядатиме на візитівці і підкреслить індивідуальність та високий статус власника. І найголовніше — телефонний номер Преміум-класу простіше запам’ятовується, що дозволить Вашим партнерам або клієнтам легко виділити Вас серед інших. 

Такий номер буде легко вивчити навіть дитині, він справляє гарне враження, може містити важливу для вас інформацію, і буде елегантним та пам’ятним подарунком для близької людини

Золоті номери

100

грн

Номер за вибором

 

200

грн

Бронзові номери

 

300

грн

Срібні номери

 

500

грн

Золоті номери

 

1000

грн

Платинові номери

 

Популярні Запитання

Вашi найчастіші запитання у пошуку розділу сайта - Підтримка

Як додати внутрішньомережевий номер у тарифний пакет для Дому?

Внутрішньомережевий номер надається безкоштовно.
Для його додавання необхідно:

авторизуватися в "Особистому кабінеті", вказавши в полі Логін — номер Особового Рахунку, а в полі Пароль — пароль адміністратора; у статистиці користувача клікнути по лінії, для якої хочете додати номер внутрішньої мережі; у меню "Послуга телефонії" клацнути на кнопку "Додати телефон"; уважно ознайомитися з пропонованими "Умовами угоди", зазначити пункт "Я погоджуюся з умовами", після чого натиснути кнопку "Далі"; натиснути кнопку "Активувати внутрішньомережевий номер".

Ви отримаєте новий номер телефону. Пароль для керування номером буде збігатися з паролем для підключення до Інтернету.
Чи можна встановити SIP-телефон на мобільний телефон або iPad?
Так. Це можна зробити на багатьох сучасних мобільних пристроях - смартфонах, планшетах, нетбуках і так далі. Багато з них продається з уже встановленими SIP-програмами. Для інших випадків існують сторонні програми, у тому числі безкоштовні. Один із популярних SIP-клієнтів – Zoiper – підтримує, зокрема, Windows, Android і iOS.
Де я можу знайти налаштування для SIP?

Опис та налаштування для найпростіших і найпопулярніших SIP-програм можна знайти в розділі "Програми SIP".
У зв'язку з величезною кількістю додаткових пристроїв, програм і телефонів, які підтримують технологію SIP, привести налаштування для них усіх, на жаль, немає можливості.

Як дзвонити на одеські міські номери?
Так само, як зі звичайного телефону. Номер потрібно набирати у звичному 6 або 7-значному форматі, наприклад, 7305330. Ніяких додаткових кодів не потрібно.
Як змінити пароль для телефонного номера?
Фізичні особи можуть змінити пароль на телефонному номері через "Особистий кабінет". Для зміни паролю: в Управлінні Особовим Рахунком у полі "Логін" введіть номер Особового Рахунку, а в полі "Пароль" - пароль адміністратора; натисніть на послугу "Телефонія"; виберіть телефонний номер і в меню, що з'явиться зліва, натисніть на "Зміна пароля"; виберіть порт, для якого хочете змінити пароль, та введіть новий пароль; натисніть Ок. Звертаємо Вашу увагу, що новий пароль набуває чинності з 00:01 год наступної доби. В силу вступає та комбінація, яка була введена та збережена останньою за поточну добу. Юридичним особам для зміни пароля необхідно звернутися з письмовою заявою, засвідченою підписом керівника та «мокрою» печаткою підприємства, в абоновідділ за адресою вул. Базарна, 106.
Якщо у вас встановлено налаштоване обладнання, то для зміни пароля залиште заявку у Відділі технічного супроводу за т. 730-53-00 або принесіть обладнання у абонентське відділення на вул. Базарна, 106 з понеділка до п'ятниці з 9:00 до 18:00. Зміна пароля здійснюється безкоштовно.