Про компанію
Головна  ■    Про компанію   ■   

Соціальна відповідальність компанії

Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити наші сервіси та послуги максимально зручними та корисними для кожного абонента. При цьому ми приділяємо особливу увагу впровадженню сучасних технологій у різних галузях та сферах життя.

Окрім того, низка соціальних ініціатив TENET спрямована на зміцнення іміджу Одеси як міста новітніх інформаційних технологій.

Інформаційна безпека дітей

Діти люблять дивитися мультики та кіно по телевізору, тому компанія TENET дбає про контент спеціально для них. Так, у кінозалі "Дитячий" транслюємо фільми для малюків різного віку. У розділі "Фільми" є спеціальні тематичні добірки "Мультфільм", "Казка", "Сімейний", які можна дивитися разом із дітьми.

Крім того, батьки можуть скласти власний список мультиплікаційних та художніх фільмів з урахуванням інтересів своєї дитини.

TENET також розробив "Розширений батьківський контроль". Завдяки цій безкоштовній послузі за допомогою спеціального коду можна обмежити перегляд будь-яких телеканалів, фільмів та передач, які не рекомендовані для перегляду дітям.

Пільга для тих, хто потребує особливої уваги

У 2011 р. компанія TENET запровадила 50% пільгу на послуги зв'язку для абонентів, які потребують особливої ​​уваги:

  • сім'ї з дітьми-інвалідами,
  • багатодітні сім'ї,
  • інваліди І, ІІ груп,
  • інваліди війни,
  • учасники бойових дій,
  • сім'ї загиблих учасників бойових дій,
  • учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.

Безкоштовний Wi-Fi Інтернет на вулицях, скверах та площах

У 2012 році фахівці TENET розпочали в Одесі будівництво безкоштовної міської мережі бездротового Інтернету City Public Internet Access. Це перший і наймасштабніший в Україні проект доступу до Інтернету за технологією Wi-Fi.

Через кілька років покриття мережі було значно розширене, і вона з'явилася у м. Южне, Чорноморську та Білгород-Дністровському. Тепер на вулицях, у скверах, парках та площах цих міст діють дві масштабні мережі – TENET Wi-Fi з авторизацією та Free Wi-Fi без авторизації.

Активна участь у культурному житті Одеси

Компанія TENET з 2011 р. підтримує проведення низки культурних заходів та фестивалів міста. Серед них - Одеський Міжнародний Кінофестиваль, оргкомітет якого забезпечений безлімітним Інтернетом та послугами цифрової телефонії. Учасникам, організаторам та гостям ОМКФ на всіх локаціях заходу доступний високошвидкісний Інтернет за технологією Wi-Fi абсолютно безкоштовно.

У 2012 р. за підтримки спеціалістів TENET було створене спеціальне фестивальне телебачення. Урочисті церемонії, прес-конференції, спеціальні репортажі та майстер-класи ОМКФ можна було дивитися у прямому ефірі, не виходячи з дому.

Інновації у яхтовому спорті

Вперше в історії Всеукраїнської регати "Кубок Чорного моря" за видовищними перегонами крейсерських яхт глядачі спостерігали у реальному часі. Для цього спеціалісти TENET розробили програмний продукт для відстеження об'єктів за допомогою GPS-трекерів. За допомогою нової розробки можна легко відстежити на сайті в режимі реального часу перебіг вітрильних гонок, положення яхт на дистанції та швидкісні характеристики. Крім того, програма веде запис історії руху та зупинок.

"Кубок Чорного моря" - одна з найстаріших і найпрестижніших регат Чорного моря. Вона веде історію з 1973 р. та незмінно збирає сильні екіпажі та потужні яхти з усієї України.