Додаткові послуги
Головна  ■    Тарифи   ■    Додаткові послуги   ■   

Послуга "Конференц-зв'язок"

Послуга "Конференц-зв'язок"

Безкоштовно  

Організуйте індивідуальні конференції, наради, планерки та інші подібні заходи.

Дуже зручна для проведення індивідуальних конференцій, нарад, планерок та інших подібних заходів. Послугу Ви можете замовити для будь-якого міського номера від компанії TENET.

Щоб організувати телефонну розмову з великою (необмеженою) кількістю учасників, використовуйте конференц-зв'язок. Для цього заздалегідь виберіть та повідомте всім учасникам:

дату та час проведення конференції;
номер конференції – число, що містить від 3 до 10 цифр;
пароль конференції – число, що містить від 3 до 10 цифр.

Номер та пароль конференції організатор вибирає сам. Ці дані відомі лише організатору та тим, кому організатор їх повідомив.

Наприклад, Ви хочете провести конференц-зв'язок 1 березня 2012 р. о 9:00, вибрали номер конференції – 1234, а пароль – 9876. Розіслали його всім учасникам спілкування. У призначений час кожному з учасників необхідно зателефонувати за телефоном 737-77-77, у відповідь на пропозицію ввести номер конференції набрати на клавіатурі телефону 1234#. Після запиту пароля набрати 9876#. Перший, хто зателефонував, почує повідомлення: «Ви єдиний учасник цієї конференції».

Увага! При помилковому наборі номера та пароля буде створено нову конференцію.

Голосовий чат, що постійно діє.

номер конференції – 1111;
пароль конференції – 1111.

Дзвінки на номер 737-77-77 із SIP-номерів TENET – безкоштовні. Абоненти інших операторів оплачують дзвінки як звичайні, що виходять на одеський міський номер.

Приємного спілкування!

Докладніше

Доступно з тарифними планами