Документи
Головна  ■    Про компанію   ■    Контакти   ■    Документи   ■   

Форми документів для юридичних осіб та ФОП

Для інтернету, телебачення, телефонії, хостингу

Заява на зміну тарифного плану

Форма для замовлення зміни характеристик чинного тарифного плану або його заміни. Заповнену форму роздрукуйте, завірте підписом керівника та "мокрою" печаткою, а потім надішліть на електронну пошту billing@te.net.ua або факсом (048) 730-53-03.

Заява на відключення лінії

Форма для замовлення відключення діючої лінії. Заповнену форму роздрукуйте, завірте підписом керівника та "мокрою" печаткою, а потім надішліть на електронну пошту billing@te.net.ua або факсом (048) 730-53-03.

Заява на перенесення лінії

Форма для замовлення перенесення діючого підключення на нову адресу. Заповнену форму роздрукуйте, завірте підписом керівника та "мокрою" печаткою, а потім надішліть на електронну пошту billing@te.net.ua або факсом (048) 730-53-03.

Заява на тимчасове зупинення послуг

Форма для замовлення послуги "Перерва". Заповнену форму роздрукуйте, завірте підписом керівника та "мокрою" печаткою, а потім надішліть на електронну пошту billing@te.net.ua або факсом (048) 730-53-03.

Заява на дозвіл онлайн управління Особистим рахунком

Форма для управління послугами он-лайн через Особистий Кабінет. Заповнену форму роздрукуйте, завірте підписом керівника та "мокрою" печаткою, а потім надішліть на електронну пошту billing@te.net.ua або факсом (048) 730-53-03.

Заява про ідентифікацію юридичної особи

Форма заяви про ідентифікацію юридичної особи. Заповнену форму роздрукуйте, завірте підписом керівника та "мокрою" печаткою, а потім надішліть на електронну пошту billing@te.net.ua або факсом (048) 730-53-03.

Заява на розірвання договору

Форма заяви на розірвання договору. Заповнену форму роздрукуйте, завірте підписом керівника та "мокрою" печаткою, а потім надішліть на електронну пошту billing@te.net.ua або факсом (048) 730-53-03.

Заява на переоформлення договору (від сторони, що передає)

Форма заяви на переоформлення договору (від сторони, що передає). Заповнену форму роздрукуйте, завірте підписом керівника та "мокрою" печаткою, а потім надішліть на електронну пошту billing@te.net.ua або факсом (048) 730-53-03.

Заява на переоформлення договору (від сторони, що приймає)

Форма заяви на переоформлення договору (від сторони, що приймає). Заповнену форму роздрукуйте, завірте підписом керівника та "мокрою" печаткою, а потім надішліть на електронну пошту billing@te.net.ua або факсом (048) 730-53-03.

Для інтернету

Заява на оренду постійної IP-адреси або підмережі адрес

Форма для замовлення статичної IP-адреси та/або оренди додаткової підмережі IP-адрес із підмережі розміром 4 або 8 адрес.

Для телебачення

Заява на підключення "Офіс ТВ"/"Офіс ТВ+"

Форма замовлення додаткового телевізійного пакета.

Заява на додавання послуги Business PC-TV

Форма заяви на додавання послуги Business PC-TV